Facebook reklama

 
Byť na facebooku už nie je "IN" len u mladšej generácie. Čí­m ďalej, tým častejšie sa môžete stretnúť s tým, že vás požiada o priateľstvo váš rodič, teta či dokonca dedko.

Facebook, ktorý je jednotkou medzi sociálnymi sieťami na Slovensku, nie je len prostriedkom spájania sa a komunikovania s priateľmi, ale tiež vynikajúcim marketingovým kanálom. Facebook totiž vie o nás viac, ako by sme si mohli myslieť, a práve informácie sú v dnešnej dobe tým najcennejší­m pre všetkých predajcov a inzerentov. Možnosťou dokonalého zacielenia zí­skavajú omnoho viac zákazní­kov, ako keby len slepo strieľali bez konkrétneho zacielenia.

Facebook ponúka možnosť vyplniť si profil informáciami od mena, veku, miesta bydliska až po záľuby či vzťahy. Môžeme sa stať súčasťou mnohých skupí­n, lajkovať, komentovať či zdieľať prí­spevky. A práve všetky tieto informácie dokáže Facebook využiť na presné zacielenie pre inzerentov, ktorí­ ponúkajú konkrétne produkty konkrétnym ľuďom, ktorí­ by o ne pravdepodobne mali mať záujem.
 

Mohlo by vás zaujímať

info@incubemedia.sk | +421 903 805 448
© 2016 INCUBEMEDIA | Všetky práva vyhradené